Andmekaitsetingimused

iEspresso ei küsi veebipoe külastajate isiklikke andmeid, välja arvatud juhul, kui külastaja seda ise vabatahtlikult ja teadlikult ei avalda. Samuti ei jaga me informatsiooni kolmandatele osapooltele, välja arvatud kauba kohaletoimetamiseks vajaliku informatsiooni edastamisel ning seaduses ettenähtud juhtudel.

Millist informatsiooni iEspresso kogub:

Kui külastaja tellib meilt kaupa, siis me küsime järgnevat informatsiooni:

  • Nimi;
  • Aadress;
  • E-posti aadress;
  • Telefoni number.

iEspresso OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, iEspresso OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

iEspresso lehel liikudes on võimalik ennast ka meie uudiskirja lugejaks registreerida. Sellisel juhul
küsime külastajalt järgnevat informatsiooni:

  • E-posti aadress;

Me kogume külastajate kohta infot ka turunduslikul eesmärgil: IP-aadress, aeg millal lehte külastati, kust kaudu tuldi iEspresso lehele, kui kaua oldi veebilehel jne. Sellist informatsiooni kasutame ainult statistika tegemiseks, et muuta iEspresso leht veelgi paremaks.

iEspresso veebi külastades salvestab külastaja veebilehitseja ajutise faili (edaspidi: küpsis), mis võimaldab meil külastajale pakkuda personaalselt veebikasutamise kogemust ning salvestada meie lehel tehtud valikud. Samuti saame küpsise abil ajutisel kuvada külastajatele huvitavate toodete reklaame ja muid pakkumisi.

Kuidas informatsiooni kasutame:

Külastajalt saadud informatsiooni (nime, e-posti, telefoni numbrid ja vajadusel ka krediitkaardi numbrit) kasutame ainult tellimuse täitmiseks ning kui külastaja kirjutab meie veebipoes mõnda lahtrisse enda e-posti, siis võime selle vahendusel külastajaga ühendust võtta (näiteks kui külastaja liitub uudiskirjaga või ostukorvis jääb tellimuse vormistamine pooleli).

Me jagame külastajatelt saadud informatsiooni kolmandatele isikutele ainult siis, kui kaup on vaja külastajani toimetada või kui seadus seda nõuab. Nii anname logistikapartnerile külastaja telefoninumbri, nime ning vajadusel ka aadressi (pakiautomaati tellides pole seda vaja).

Isikuandmete kogumine, töötlemine ja sälitamine:

Isikuandmed, mida iEspresso OÜ kogub, töötleb ja säilitab, on kogutud elektrooniliselt, peamiselt kodulehe ja e-posti vahendusel.

iEspresso OÜ-l on õigus isikuandmeid jagada kolmandate isikutega, kelleks on näiteks volitatud andmetöötlejad, raamatupidajad, transpordi-ja kullerettevõtted, ülekandeteenuseid pakkuvad ettevõtted, jne.

Isikuandmete töötlemisel ja säilitamisel rakendab iEspresso OÜ organisatoorseid ja tehnilisi meetmeid, mis tagavad isikuandmete kaitse juhusliku hävitamise, muutmise, avalikustamise ja mis tahes muu ebaseadusliku töötlemise eest.

iEspresso OÜ säilitab isikuandmeid seni, kuni selliste isikuandmete säilitamist peetakse vajalikuks eesmärkidel, milleks neid isikuandmeid koguti.

Kui iEspresso OÜ töötleb isikuandmeid andmesubjekti nõusoleku aluse, siis on andmesubjektil õigus igal ajal nõusolek tagasi võtta. Nõusolekut saab tagasi võtta kirjutades iEspresso e-posti aadressile: info@iespresso.ee.